Bella Thorne nuk është më fëmijë

24/01/2017 00:00

Popullariteti i saj u rrit pas shout “Shake it up!” në Disney Channel, por Bella Thorne tregon se është rritur dhe nuk është më aktorja fëmijë duke provokuar me foto të reja.

19-vjeçarja  ka postuar foto në rrjetet sociale ku shfaqet nudo, vetëm me një palë çorape të bardha dhe çizme me takë të lartë.

Ajo ka postuar një foto në Twitter ku fsheh asetet e saj duke qëndruar në pozicionin fetal me sytë gjysëm të mbyllur. Më pas në Snapchat ajo ka postuar video teksa bëhej gati për fotot, ku tualeti i saj përfshin shkëlqyes, rimel, dhe buzëkuq.

Top Channel