Mel Gibson ka treguar muskujt për filmin e tij të ri “Blood Father”. Aktori 60-vjeçar luan rolin e protagonistit në një thriller/aksion, ku mbron vajzën e tij adoleshente nga narkotrafikantët.

Në film, Mel shihet me tatuazhe dhe duke ngarë motoçikletën.

Ylli hollivudian i di dy gjëra mbi rolin e babait, duke qenë se është prind i 8 fëmijëve.

Filmi “Blood Father” ka regjinë e Jean-Francois Richet dhe interpreton në krah të Erin Moriarty, Diego Luna dhe William H. Macy.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel