E dashura 19-vjeçare e 49-vjeçarit R. Kelly

09/08/2016 00:00

Gjithmonë është përfolur se ka pasur lidhje me vajza të mitura dhe këto zëra e kanë errësuar karrierën e tij, por duket se R. Kelly nuk shqetësohet se çfarë thonë njerëzit dhe është lidhur me një vajzë 30 vjet më të vogël.

Këngëtari 49-vjeçar amerikan ka nisur një lidhje me 19-vjeçaren Halle Calhoun. Çifti është fotografuar së bashku në një klub të Atlantës, të ulur në zonën VIP.

Asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar lidhjen, por Halle ka postuar disa foto të sajat së bashku me këngëtarin kohët e fundit.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel