Përmbyset furgoni në Kote të Vlorës

20/05/2016 00:00

Një furgon pasagjerësh ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në anë të saj mëngjesin e kësaj të premteje.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Kote në Vlorë.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka asnjë person të lënduar.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel