Hamilton në krahët e Irina Shayk

20/05/2016 00:00

Lewis Hamilton nuk heq dorë nga jeta mondane dhe argëtimet në festa të ndryshme, pavarësisht momentit jo shumë tyë mirë që po përjeton në Formula 1.

Piloti britanik u pa në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, një ngjarje në të cilën ai ka qenë i pranishëm disa herë.

Hamilton ishte në premierën e filmit “The Unknown Girl” dhe gjatë kalimit në tapetin e kuq, ai u fotografua së bashku me modelen ruse Irina Shayik, tashmë partnerja e aktorit të njohur hollivudian, Bradley Cooper, si dhe aktoren Liya Kebede.

Por jo vetëm kaq, Hamilton ishte një nga të ftuarit edhe në festën e organizuar nga kompania “L’Oreal” duke mos menduar aspak për javën e ardhshme kur do të zhvillohet edhe gara e radhës së Formula 1 në pistën e Montecarlos.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel