Bella Thorne tregon linjat perfekte

17/05/2016 00:00

18-vjeçarja punon shumë për të mbajtur trupin e saj në formë

Bella Thorne punon shumë për të mbajtur trupin e saj në formë dhe duket se palestra ka dhënë rezultate të shkëlqyera tek ajo.

Ish-bukuroshja e Disney është fotografuar së fundmi në Los Anxhelos, ku dukej në një formë të shkëlqyer.

18-vjeçarja ishte veshur me të bardha, ndërsa dukej qartë trupi perfekt dhe barku i tonifikuar. 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel