Lyrical Son na prezanton Evën

10/05/2016 00:00

Lyrical Son ka prezantuar fansat me vogëlushen e tij, Eva.

Reperi është bërë baba prej 4 muajsh dhe tashmë ka vendosur të zbulojë fytyrën e vogëlushes së tij.

E veshur si sirenë, Eva duket vërtet e këndshme, ndërsa reperi tregon se ndihet i bekuar.

Top Channel