Ajo mori famë në vitet ’90 si Posh Spice, një nga pesë anëtarët e bandës muzikore “Spice Girls”. Dhe Victoria Beckham tregon se është nostalgjike për ato kohë.

Tashmë e njohur më shumë si stiliste, Victoria ka postuar në Facebook një foto ku shfaqet duke kënduar. Fotoja është bërë gjatë udhëtimit të saj në Las Vegas, ku ish Spice shfaqet mbi piano duke kënduar.

Në foton e shpërndarë për 9.8 milionë ndjekësit e saj, Vic shkruan: Vetëm për një natë në Las Vegas! VB dhe Ken! Live!!!!”

FOTO GALERI
1/3

Top Channel