Format e saj trupore kanë tërhequr vëmendjen e firmës së rrobave të plazhit. Imogen Thomas është imazhi i sezonit të ri të Chasing Summer.

Brendi i rrobave të plazhit ka zgjedhur ish Miss Uellsin për të modeluar për sezonin e ri pranverë/verë 2016, e cila tregon trupin e saj perfekt në disa foto të setit.

Fotot janë bërë në një plazh idilik në ujërat e kaltra ku bukuroshja brune 33-vjeçare duket mjaft seksi.

Imogen Thomas është nënë e dy vajzave, dhe ajo rrëfen se e ka hequr totalisht peshën e shtatzanisë, pasi në nëntor solli në jetë vajzën e saj të dytë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel