Nostalgjia e “Portokallisë”, skena të jetës familjare nga “The ShBLSh”

01/04/2016 00:00

I mbani mend “The ShBLSh”? Gent Bejko, Gentian Zenelaj dhe Ermal Mamaqi bënë për vete publikun e “Portokallisë” në fillimet e spektaklit të humorit në Top Channel.

Në një skeç të qershorit të vitit 2004, grupi “The ShBLSh” tregon vështirësitë e një çifti me fëmijë për të pasur një natë pasionante.

Fëmija i futet prindërve në shtrat dhe pasi dëgjon ankesat e tyre, “i vogli” thotë: “O ma, o ba! E kishit lon me bo seks?”

Top Channel