Ato janë ikonat e modës për miliona vajza të reja. Kylie dhe Kendall Jenner janë rrethuar nga fanset e tyre të cilat kërkonin që të bënin foto me to, por motrat janë sjellë në mënyra të ndryshme.

Në një video të publikuar nga “TMZ”, Kylie shihet teksa i bërtet fanses së saj duke i thënë: “Mos më prek” .

Ndërsa motra e saj, Kendall, është treguar më e sjellshme me ta, duke ndaluar për të bërë foto, duke përlotur fansat nga gëzimi.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel