Kim dhe Emili bashkojnë forcat

31/03/2016 08:25

Veç e veç i kemi parë shpesh të dalin me poza të nxehta nëpër revista dhe faqet rozë online, por asnjëherë bashkë.

Kim Kardashian iu rikthye fotove provokuese dhe këtë herë me përforcime. 35-vjeçarja postoi në rrjetet sociale një shkrepje gjysmë-lakuriq me Emily Ratajkowski…dhe një ‘përshëndetje’ me gishtin e mesit për të gjithë qortuesit.

Ratajkowski, e cila po ngjit me shpejtësi shkallët në fushën e modës komentoi përmes disa postimeve në Twitter imazhin e hedhur.

“Ne jemi më shumë se trupat tanë, por kjo nuk duhet të na pengojë për të treguar linjat tona”, shkruan ajo.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel