Jessica Simpson, e mrekullueshme në Meksikë

31/03/2016 00:00

Të hënën arriti në Cabo San Lucas të Meksikës dhe dy ditë më pas Jessica Simpson është fotografuar duke shijuar pushimin me disa shoqe.

35-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, u pa me një bikini ngjyrë rozë që i tregonte gjoksin e bollshëm dhe barkun e sheshtë.

Flokët e gjatë bjondë i “derdheshin” mbi supe nga kapelja e kaubojsit që Jessica e mbajti gjatë gjithë kohës.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel