Në Dardhë kanë nisur reshjet e para të dëborës.

Mbrëmjen e së enjtes, trashësia e dëborës ka arritur deri në 5 centimetra dhe temperaturat janë ulur ndjeshëm.

Nuk raportohet për probleme në qarkullimin rrugor.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel