Kylie i rikthehet të zezës

20/09/2015 00:00

Kylie Jenner ka vendosur t’i rikthehet të zezës. Bëhet fjalë për ngjyrën e flokëve, të cilën 18-vjeçarja e ndryshon shpesh.

Pas jeshiles dhe blusë, Jenner tashmë ka vendosur të rikthejë të zezën, që është ngjyra e saj natyrale.

Me veshje sportive, atlete dhe një kapele, ylli i “Keeping up with the Kardashians” duket se kishte hedhur mbrapa episodin e frikshëm kur u sulmua të premten në mbrëmje nga një person tjetër.

Ajo ishte duke u larguar nga koncerti i Chris Brown, kur dikush nga mbrapa e tërheqë nga flokët.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel