Fëmijët e Jolie- Pitt po rriten shumë shpejt (FOTO)

07/09/2015 10:05

Ajo mund të jetë aktore, regjisore, modele etj., por Angeline Jolie është një nënë e mrekullueshme për gjashtë fëmijët e saj.

Ata janë fotografuar të gjithë në Londër pasditen e të shtunës, ku panë muzikalin “Wicked The Musical”, në London’s West End. 40-vjeçarja, mjaft e kujdesshme për fëmijët e saj, doli nga dera e pasme e ndërtesës, por nuk i shpëtoj vëmendjes së aparateve.

Në këtë event mungonin bashkëshorti i saj, Brad Pitt dhe dhe dy fëmijët e tjerë, Pax, 11 vjeç, dhe Maddox, 14 vjeç.

FOTO GALERI
1/3
Ata janë fotografuar në Londër bashkë me të ëmën

Top Channel