Kim Kardashian po vazhdon pushimet e verës në St Barts dhe ditën e martë u fotografua bashkë me vajzën e saj North në plazh.

Nënë e bijë kishin veshur një bikini të zi dhe u panë duke ndërtuar kala me rërë.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel