E mrekullueshmja Katy Perry

28/08/2015 00:00

Këngëtarja e famshme ka vjedhur të gjithë vëmendjen me veshjen e saj në teatrin Lunt Fontane të Brodway ku ylli i popit kishte parë produksionin e ri Finding Neverland.

30-vjeçarja nuk mund të mos binte në sy me stilin e saj bohemian të veshjes, teksa pozoi me kastin e produksionit përfshi Matthew, Laura Michelle Kelly dhe Carolee Carmello.

FOTO GALERI
1/2
Këngëtarja ka rënë menjëherë në sy për stilin e saj bohemian të veshjes

Top Channel