Zbulohet e dashura e re e Drake

26/08/2015 00:00

Pas disa muajsh spekulimesh, më në fund kanë nisur të qarkullojnë fotografi që vertetojnë se mes Drake dhe Serena Williams ka një romancë.

Dyshja e përfolur është fotografuar duke u puthur teksa po shijonte një darkë të këndshme në një restorant gjatë fundjavës.

Drake dhe Serena janë fotografuar ditën e dielë, nën shoqërinë e 6 personave të tjerë. Sipas burimeve të “TMZ”, reperi 28-vjeçar dhe lojtarja e tenisit (33 vjeç) nuk janë ndarë për asnjë moment nga njëri-tjetri dhe shiheshin gjatë gjithë kohës duke u puthur.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel