Në shtrat me Kate Upton dhe Miranda Kerr

23/08/2015 00:00

Ëndrra e çdo mashkulli është të ndajnë shtratin me supermodelet më të famshme në botë dhe duket se Kate Upton dhe Miranda Kerr kanë kënaqur në një farë mënyre fansat e tyre duke pozuar të shtrira dhe “topless”.

Ato kanë pozuar për revistën ‘V’, duke treguar format e tyre perfekte trupore.

FOTO GALERI
2/2
Kate Upton

Top Channel