Këngëtarja e këngës “Born This Way” është rrëzuar, teksa ishte duke kaluar mes fotografëve për tek makina e saj. Ndoshta është hutuar nga blicet e shumta, megjithëse ajo është e njohur për stilin e saj të çuditshëm.

Lady Gaga humbi ekuilibrin dhe ra në tokë, megjithatë nuk e humbi toruan. Ndërsa rojet personale e ndihmuan të hynte në makinë.

Gaga, e njohur për stilet e saj të veçanta, ishte veshur me një fustan të gjatë aziatik, teksa largohej nga një restoratn në Santa Monica.

FOTO GALERI
1/4
Këngëtarja ishte veshur me një mantel të frymëzuar nga stili aziatik

Top Channel