Tamara Ecclestone, shijon pushimet në Greqi

22/07/2015 00:00

Ajo ka punuar shumë me trupin e saj pas lindjes se vazjës në mars të vitit të kaluar, në mënyrë që të rikthejë fizikun e dikurshëm, dhe Tamara Ecclestone ia ka arritur qëllimit.

E bija e bosit të Formula 1, Bernie Ecclestone, ka shijuar një tjetër ditë në plazh me bashkëshortin, Jay Rutland dhe bijën e tyre, Sophia në Mykonos, Greqi, vend ku kanë zgjedhur për t’i kaluar pushimet e këtij viti.

31-vjeçarja është shfaqur e jashtëzakonshme me një palë bikini rozë, një palë syze dhe disa aksesorë në dorën e majtë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel