The Real Slim Shady i Daniel Radcliffe

20/07/2015 00:00

Daniel Radcliffe ka shfaqur talentin e tij në të kënduar, teksa ka performuar këngën e Eminem në një karaoke. Ai është xhiruar duke performuar këngën në një pub të Kalifornisë.

E dashura e tij, Erin Darke iu bashkua në skenë dhe ka kontribuar në disa pjesë entuziaste të tekstit.

Dashuria e Radcliffe për muzikën Rap është vërtetuar dhe më herët. Vitin e kaluar ai ishte në emisionin e Jimmy Fallon ku bëri një interpretim të mrekullueshëm të Blackaliciou’s Alphabet Aerobics. “Kam pasur gjithmonë fiksim memorizimin e teksteve e këngëve të shpejta”, ka thënë ai.

Top Channel