Djali i keq i Michael Jackson

17/07/2015 00:00

Si të gjithë adoleshentët, edhe Prince Jackson ndoshta ndihet nervoz para një takimi. 18-vjeçari është përpjekur të relaksohet teksa është fotografuar duke thithur një cigare elektrike para se të takohej me një shoqe në Kaliforni.

Adoleshenti ka formuar një re të madhe nikotine teksa ishte duke dalë nga parkingu i një kinemaje. Më pas ai u takua me mikeshën e tij ku dukej më i qetë dhe i qeshur.

Top Channel