Elle Macpherson nuk di të plaket

14/07/2015 00:00

Njihet në të gjithë botën me nofkën “Trupi” dhe ditën e hënë, Elle Macpherson tregoi pse i është ngjitur ky emër.

Modelja australiane u shfaq në brigjet franceze në bordin e një jahti, duke marrë rreze dielli, e veshur vetëm me një bikini të bardhë, duke na e bërë të pamundur të besojmë se i ka mbushur 51 vjeç.

Nëna e dy fëmijëve ishte në shoqërinë e partnerit të saj miliarder, Jeffrey Soffer.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel