Kylie Jenner ndryshon ngjyrën e flokëve

10/07/2015 00:00

Kylie Jenner ka ndryshuar sërish ngjyrën e flokëve. 17-vjeçarja është paraqitur të enjten me flokët ngjyrë jeshile të hapur në Bellami Beauty Bar në Hollywoodin perëndimor.

Megjithatë, në këtë paraqitje nuk ka rënë në sy vetëm flokët, por edhe dekolteja e motrës më të re të Kim Kardashian.

Kjo nuk është hera e parë që Kylie eksperimenton me flokët e saj, pasi edhe në të kalurën ajo ka ndryshaur ngjyrën, njëherë duke i lyer me blu dhe herë tjetër me të kuqe.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel