Ronaldo shijon pushimet në Saint Tropez

31/05/2015 00:00

Kampionati është mbyllur. Reali dështoi të fitonte ndonjë trofe duke i lënë lavdinë rivalëve të Barcelonës. Për pasojë Ancelotti nuk është më pjesë e “galaktikëve”.

Personalisht Cristiano Ronaldo ka pasur një sezon të suksesshëm. “Këpuca e Artë” e Spanjës dhe Europës për të dytin vit rradhazi, golashënuesi më i mirë i Champions League dhe të arritura tjera.

Pas këtij sezoni, “Topi i Artë” i 2014-s po shijon pushime të merituara me miqtë e tij në Saint Tropez. Ai është duke kaluar momente të mira, edhe pse ende është beqar.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel