Nicole shkëlqen në Hollywood

27/05/2015 00:00

Nicole Scherzinger më e bukur se kurrë. Pas një lidhje shtatë vjeçare me ulje-ngritje me Lewis Hamilton, 36-vjeçarja duket se ka marrë veten dhe ka vendosur të shijojë jetën.

Të mërkurën në mbrëmje ajo ishte parë nën shoqërinë e disa miqëve të saj në “The Sayers Club” në Hollywood ku kishte kaluar disa orë duke u argëtuar. Pasi doli nga lokali Nicole është fotografuar dhe me atë pamje nuk do ta ketë të vështirë të gjejë një të dashur të ri.

Ish-këngëtarja e Pussycat Dolls ka vendosur të flasë edhe për ndarjen e saj nga piloti i Formula 1, duke thënë se britaniku kishte arritur nivelin e “vetëkënaqësisë”.

“Ndonjëherë njerëzit qëndojnë në një marrëdhënie sepse janë të vetëkënaqur, sepse ndjehen rehat, sepse nuk duan që të mbesin vetëm”,- është shprehur Scherzinger.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel