Femra që ka shkuar me mbi 10 000 meshkuj: Jam gati për martesë

01/12/2014 00:00

Pasi ka fjetur me 10 091 meshkuj në 12 vitet e fundit, ish-shoqëruesja Gwyneth Montenegro është më në fund gati “të mbledhë mendjen” dhe të provojë dashurinë e vërtetë për herë të parë në jetë.

Që kur është publikuar historia e saj në korrik të këtij viti në mediat australiane, 36-vjeçarja ka marrë plot 80 propozime për martesë.

“Kurrë nuk e kam parë të përshtatshme të lidhesha me dikë duke qenë se kam qenë shoqëruese e shumë personazheve të famshme. Kam pasur kolege që ishin të martuara, por mua nuk më pëlqente kjo gjë. Mendoj se puna ime nuk më lejon të kem lidhje romantike”, shpjegon Gwyneth.

Ajo thotë se vitet që është paguar për seks e kanë bërë të kuptojë se çfarë duan në të vërtetë meshkujt nga një femër.

“Klientët më tregonin mbi të mirat dhe të këqijat e marrëdhënies. Mendoj se jam gati për një martesë të shëndetshme tani”, thotë 36-vjeçarja.

Top Channel