Miley Cyrus tall Kim Kardashian

18/11/2014 00:00

Fotomontazheve që vënë në lojë Kim Kardashian dhe fotot e saj nudo për revistën “Paper” të publikuara së fundmi, iu bashkua edhe Miley Cyrus.

21-vjeçarja të hënën postoi një foto të pjesëve të pasme të saj, me një ndryshim të vogël; me asetet e ekzagjeruara të Kim Kardashian.

Kjo nuk është hera e parë që Miley ndërmerr të tilla imitime. Më herë viktimë e shakave të saj ishte Nicki Minaj dhe përformanca e saj në këngën “Anaconda”.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel