Flamuri, vepër e Shvercerave të Shkupit

14/10/2014 00:00

Nëpërmjet një postimi në Facebook, tifo-grupi Shvercerat nga Shkupi kanë marrë përsipër autorësinë e idesë së flamurit që acaroi tifozët serbë dhe që çoi më pas në sherrin mes lojtarëve e hyrjen e tyre në fushë të tifozëve.

“Selam pi SHKUPIT, Vepra e jo fjal!”, lexohet në shkrimin shoqërues të fotos ku duket flamuri i Shqipërisë së madhe me Ismail Qemalin dhe Isa Boletinin.

Top Channel