Transparenca e Kim Kardashian

13/10/2014 00:00

Janë ndër çiftet që tërheqin vëmendjen e fotografëve, sidomos kur ajo nxjerr në pah “asetet” e saj.

Kanye West dukej më shumë se i lumtur në krah të bashkëshortes së tij Kim Kardashian në rrugët e Los Anxhelesit. Ai u përpoq të tërhiqte vëmendjen e 33-vjeçares dhe të aparateve fotografikë, por vështirë se ia ka dalë mbanë…dhe fajin për këtë e ka Kim.

33-vjeçarja kishte zgjedhur për veshje një fustan, i hedhur në trup pa asgjë nën të, duke nxjerrë më në pah “asetet” që e kanë bërë të famshme.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel