Tiranë, plagosje me thikë në Tregun Elektrik

01/09/2014 00:00

Një konflikt mes dy drejtuesish taksish ka ndodhur në Tregun Elektrik në Tiranë mëngjesin e së hënës.

Si pasojë, një prej tyre është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital.

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të plagosjes, shtetasin Sajmir Vejsia.

Top Channel