Rihanna vijon pushimet në Itali

29/08/2014 00:00

Pas Caprit është radha e ishullit Eolie. Pushimet italiane për Rihanna sapo kanë nisur dhe ajo dhuron sërish foto sexy për fansat e saj në profilin e “Twitter-it”. Foto në mega-jahtin që është duke shëtitur bregdetin italian, duke shijuar një gotë verë dhe duke u relaksuar . Sipas thashethemeve 25 vjeçarja është “single” dhe  pushimet po i kalon me miqtë e saj të ngushtë.

RIRI po e shijon Italinë siç e tregojnë edhe fotot e publikuara në rrjetin social. Nëse paparacët nuk arrijnë që të shkëpusin imazhe të saj është vetë ajo që na dhuron imazhe të nxehta.  Bukuroshja nga Barbadosi javët e fundit ka qenë e zënë me regjistrimin e albumit të ri, por edhe me turin “Monster” në bashkëpunim me Eminem.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel