Plazh nudo për Lara Bingle

26/08/2014 00:00

Lara Bingle kërkon një nxirje tërësore e për këtë arsye modelja australiane, e cila po kalon pushimet e verës në Hauai me të dashurin e saj Sam Worthington, vendosi ta bëjë plazhin krejtësisht nudo.

Bingle dhe i dashuri i saj aktor kaluan disa momente relaksi duke marrë rreze dielli e duke u zhytur në det.

Duket se Sam Worthington ka marrë disa pushime nga xhirimet e filmit ‘Deadline Gallipoli’ dhe i është bashkuar të dashurës së tij.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel