Kjo është nënë e 5 fëmijëve

25/08/2014 00:00

Më 4 gusht solli në jetë fëmijën e saj të pestë dhe i mjaftuan pak ditë që të rikthehet në formën e saj më të mirë.

Katie Price shpërndau në YouGossip, një rrjet shpërndarjesh fotosh për bamirësi, disa imazhe me të brendshme dhe provokuese e shtrirë në një krevat.

Modelja 36-vjeçare ka rifituar në kohë rekord formën e saj më të mirë pas lindjes së vajzës, emrin e të cilës ende nuk e ka bërë publik, në ditët e para të gushtit.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel