Hapat e para të vogëlushes North West

23/08/2014 00:00

Vjaza e Kim Kardashian dhe Kanye West 13 muajshe ka nisur të ecë . Kjo është shfaqja e parë publike  e hapave të para të North West. Vogëlushja është në objektivin e paparacëve ashtu sikurse e gjithë familja Kardashian.   

Kim kishte veshur fund dhe këmishë xhinse edhe vajza e saj nuk mund të ishte jashtë tendencës  e veshur rock në të njëtën linjë me mamin Kim.

Kim shoqërohej nga motra e saj Kourtney dhe mamaja Kris Jenner. Vogëlushja North është princesha e familjes e babit Kanye dhe mamit Kim.  Vogëlushja pozoi edhe në një kalendar e veshur me Channel gjithashtu në ditëlindjen e saj të parë prindërit i dhuruan vathë diamanti.

FOTO GALERI
1/14
Hapat e para të vogëlushes North West

Top Channel