Kate Upton, pushime në Meksikë

17/07/2014 00:00

Çifti po shijon pushime romantike në plazhet e Kankunit në Meksikë. Kate, 22 vjeçe, dukej e mrekullueshme me bikini, që tregonin linjat e saj rrumbullake. Edhe i dashuri i saj, 31-vjeçari Justin Verlander, dukej i relaksuar.

Në muajin Janar të këtij viti, ata filluan të shoqëroheshin sërish me njëri-tjetrin, ku u fotografuan duke parë një ndeshje hockey në Philadelphia. Çifti u takua për herë të parë në Janar të vitit 2013.

Në muajin Qershor, Kate festoi edhe 22-vjetorin. Thashethemet filluan të qarkullonin se ajo ishte në një lidhje me balerinin profesionist të “Dancing With the Stars”, Makism Chmerkovskiy. Por, këto imazhe i hedhin poshtë dyshimet për një ndarje mes Justin Verlander dhe Kate Upton.

FOTO GALERI
1/13
Kate Upton, pushime në Meksikë

Top Channel