Emily Ratajkoski pozon nudo në plazh

08/07/2014 00:00

Emily Ratajkoski po përforcon gjithmonë e më shumë statusin e saj si “sex symbol” me një set fotografik shumë të “nxehtë” për revistën ‘GQ’.

Modelja britanike, e cila u bë e famshme në videoklipin e këngës ‘Blurred Lines’ të Robin Thicke ku u shfaq gjysmë e zhveshur, ka pozuar e shtrirë në rërë dhe krejtësisht nudo duke treguar format perfekte të saj.

Edhe pse është bërë shumë e famshme në një periudhë të shkurtër kohe, 23-vjeçarja vazhdon të jetë beqare dhe për këtë fajin sipas saj e kanë “meshkujt që nuk dinë të gjuajnë një femër”.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel