Miley Cyrus bën tatuazh qenin

06/07/2014 00:00

Miley Cyrus ka bërë tatuazh qenin që e la disa muaj më parë dhe në Instagram ajo postoi disa foto që tregonin si u realizua ky tatuazh.

Këngëtarja e bëri tatuazhin gjatë një feste në shtëpinë e saj në Los Angeles. Në foto 22-vjeçarja shfaqet e gjysmë e zhveshur.

Në muajin prill, qeni i Miley Cyrus u sulmua dhe u vra nga një kojotë. Para pak kohësh, Miley mori një qen tjetër duke thënë se është “gati të dashurojë përsëri”.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel