Përgatituni! Po vjen “LilyMiley”

03/07/2014 00:00

Kanë ndezur skenat në koncerte të veçanta dhe asnjëherë nuk janë ngjitur së bashku.

Lily Allen dhe Miley Cyrus, dy këngëtaret amerikane të njohura për performancat e tyre në skenë të cilësuara shpesh si tepër provokative do të këndojnë së bashku në turin “Bangerz” që do të nisë së shpejti në Shtetet e Bashkuara.

Lajmi është konfirmuar nga Allen e cila shkruan në profilin e saj në rrjetin social Twitter: “#Bangerz @Miley Cyrus. Mezi po pres”.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel