Vlorë, arrestohet 49-vjeçari, tentoi të vriste gruan

23/05/2013 00:00

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 49-vjeçar i cili ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij.

Gëzim Selimi, nga fshati Alikokë i Vlorës ka goditur me mjete të forta bashkëshorten e tij L. Selimi pas një zënke për motive të dobëta duke i shkaktuar plagë të shumta në trup.

E plagosura është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Vlorës dhe gjendja e saj shëndetësore është e rëndë.

Ndërkohë, policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel