Incident i vogël për Salma Hayek

21/11/2011 12:40

Salma Hayek gjithmonë ka theksuar se këpucët me taka të larta e bëjnë të ndihet mirë dhe i japin më shumë vetëbesim, por aktorja mësoi gjithashtu se këpucë të tilla mund edhe të të vënë në siklet.

45-vjeçarja ndodhet për momentin në Paris duke promovuar filmin ‘Puss in Boots’ (Maçoku me çizme) së bashku vajzën e saj të vogël dhe me aktorin spanjoll Antonio Banderas.

Në momentin kur po dilte nga hoteli George V, ajo për pak u rrëzua dhe bashkë me të edhe vajza 4-vjeçare të cilën ajo po e mbante për dore.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel