Balotelli rikthehet tek Fico

21/11/2011 18:00

Mario Balotelli, i vendosur në qendër të vëmendjes së gazetave rozë zakonisht vetëm për shkak të prapësive, u paraqit të dielën në rolin e një “babai të devotshëm”, duke qëndruar përkrah të dashurës së tij, Raffaella Fico dhe duke u kujtesur për një kushërirë të mitur.

Sulmuesi i Manchester Cityt u përfol përpara pak kohësh se ishte përfshirë në një marrëdhënie me një modele të quajtur Holly Henderson, por zërat duket se e kanë lënë të pashqetësues çiftin.

Ndërkohë, ndërsa futbollisti me ngjyrë ishte veshur me një xhup të trashë dhe shall për të përballuar temperaturat e ulta në Mançester, e fejuara e tij bashkëmoshatare, duke krejtësisht e pashqetësuar, ndërsa doli në rrugë me një minifund të shkurtër.

Fico, e cila u bë e njohur në “Big Brother”-in italian, vendosi në ankand për një milion euro virgjërinë e saj, përpara se të lidhej me sulmuesin.

Top Channel