Sutta-Scherzinger, sa ndryshe përjetojnë zhgënjimin

17/11/2011 17:45

Ndërsa Nicole Scherzinger është duke përjetuar një sezon të lodhshëm pune, me këngët e albumit të saj të ri dhe ngarkesën e të qënit gjyqtare në “X-Factor” amerikan, ish-partneret e saj të “Pussycat dolls” janë duke bërë gjëra krejtësisht të ndryshme.

Jessica Sutta, njëra ndër pesë antaret e grupit që i bëri të famshme, u fotografua gjatë të enjtes duke u relaksuar në rrezet e diellit të plazheve të Majemit.

Sutta, e cila ka nisur karrierën si këngëtare solo, tregoi nga imazhet se vazhdon të ruajë ato linja të hajthshme, që e ndihmuan të pushtonte ekranet dhe zemrat e shumë fansave.

Duke shijuar të gjithë ditën pranë Oqeanit e duke u zhytur në ujë pavarësisht temperaturave jo shumë të larta, 29-vjeçarja dukej tërësisht e pashqetësuar nga dështimi i këngës së saj të fundit, “I wanna be bad”.

Me sa duket, ajo ka shumë se çfarë të mësojë Nicole, për kalimin e periudhave të vështira. Scherzinger, e cila i dha fund në tetor një marrëdhënie katër-vjeçare me pilotin e Formulës 1, Lewis Hamilton, ka pranuar se puna është shndërruar në mjetin e saj më të mirë për të mos menduar për ndarjen.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel