Fushë-Krujë, plagosje me leva në qendër të qytetit

25/08/2011 11:15

Sulmohet me leva në qendër të qytetit tw Fushw-Krujws 50-vjeçari Petrit Reska.

Burri ndodhet në gjendje kome në Spitalin Ushtarak nga plagët e marra.

Ende nuk dihen autorët dhe shkaqet e plagosjes së 50-vjeçarit.

Top Channel