Aksident rrugor, humb jetën 22-vjecari

04/07/2011 11:20

Një 22-vjecar humbi jeten ne nje aksident rrugor ne aksin
Tepelenë-Gjirokaster. Automjeti me targa te Gjirokastres drejtohej nga
shtetasi Elidian Gjika, që mbeti viktimë.

Bashke me te udhetonin edhe babai dhe motra te cilet nga perplasja kane marre plage te renda por jane jashte rrezikut per jeten.

Automjeti rezulton te kete humbur kontrollin dhe eshte perplasur me borduren metalike ne ane te rruges. Bordura e ka care në mes mjetin duke demtuar rende tre pasagjeret. Pas transportit ne spital 22-vjecari ka humbur jeten.
 

Top Channel