Shkatërrohet rrjeti i falsifikatorëve

05/04/2011 19:20

Disa persona janë vënë në pranga për falsifikim dokumentash gjatë një operacioni të zhvilluar në Tiranë dhe Durrës.

Sipas policisë, të ndaluarit akuzohen për falsifikim pasaportash dhe leje qendrimi italiane.

Operacioni u krye nga antikrimi financiar në Tiranë dhe Durrës.

Top Channel