Elbasan, vritet roja i shkollës

23/03/2011 12:40

Vritet me mjete të forta roja i shkollës në fshatin Mollas të Elbasanit.

47 vjeçari Adriatik Gjini dyshohet të jetë goditur me kaçavidë nga 16 vjeçari me inicialet E.Ç.

Autori i krimit është larguar nga vendngjarja dhe është në kërkim nga policia.

Top Channel