Rama-ambasadorët, përfundon takimi

24/01/2011 19:30

Ka përfunduar para pak minutash takimi i zhvilluar mes kryetarit të PS, Edi Rama dhe ambasadorëve të vendeve të BE dhe atij të SHBA.

Para pak castesh diplomatët kanë dalë nga selia rozë, ku u zhvillua takimi, pa bërë deklarata për mediat.

Gjithësesi, pritet që ndër të tjera, ashtu si dhe në apelet e bëra pas protestës së 21 janarit, ambasadorët të kenë përsëritur apelin për dialog politik.

Top Channel